KUYU KEBABI

Özel günleriniz için siparişlerinizi verebilir, düğün, nişan vb... grup yemekleriniz için rezervasyon yaptırbilirsiniz. Özel siparişiniz için tüm kuzu ayarlanabilir. REZERVASYON YAPTIRMANIZ GEREK...
Devamını Oku

HİZMETLERİMİZ

ODA KİRALAMALARDA SUNULAN STANDART HİZMETLERİMİZ Seçeceğiniz odaya göre kapasite ve konforu siz belirleyin, Mangal + Tel + Maşa + Yelpaze sizin için sağlayalım.   AYRICA TALEP EDEBİLECEKLERİNİZ ...
Devamını Oku

Kemer Kapı Piknik Alanı

Alacaatlı’da kendine has doğal güzellikleri, yeşilin her tonunu içinize çekebileceğiniz, temiz havası ve 1500 kişilik kapasitesi ile sizlere doğal, sakin ve kendinizle başbaşa bir dinlence ve kendin pişir kendin ye imkanı sunmaktadır.

Muhteşem doğa manzarası, düğün, nişan, doğum günü, sünnet, kokteyl, toplantı, kışlık kapalı çardak, semaver çay, büfe, eğlence için geniş alan, çay bahçesi, gözleme-tost, ücretsiz wc, kesintisiz su ve nice imkanlarıyla sizleri aramızda görmekten kıvanç duyacağız.

Hizmetinizdeyiz

Piknik Alanı, Et Mangal, Özel Eğlenceler,Havai fişek Gösterileri, Nişan, Düğün, Sünnet ve Her Türlü özel toplantılarınızda Hizmetinizdeyiz!

REZERVASYON

Atilla Çiçek : 0532 705 15 91

2022 © kemerkapi.com